Zarząd TMZM do członków Grupy Literackiej Słowo

Szanowni Państwo,
Pragniemy niniejszym poinformować Państwa, iż w dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Zarządu Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej w Mielcu, na którym, m.in., omawiano zaistniałą sytuację w Grupie Literackiej SŁOWO przy TMZM po pisemnej  rezygnacji Zbigniewa Michalskiego z funkcji prezesa GL Słowo przy TMZM i członkowstwa w TMZM.

Zarząd TMZM na spotkaniu dnia 19 stycznia 2017 roku postanowił, iż Grupa Literacka SŁOWO przy TMZM będzie funkcjonować nadal, a jej członkami zostaną osoby, które podpiszą DEKLARACJĘ KONTYNUACJI PRZYNALEŻNOŚCI DO GRYPY LITERACKIEJ SŁOWO PRZY TMZM  i prześlą ją listownie lub elektronicznie, lub wypełnią ją osobiście  w biurze TMZM,  w terminie do 03.02.2017r. włącznie. Tylko osoby, które wypełnią i dostarczą taką Deklarację w podanym terminie będą mogły uzyskać od Zarządu TMZM organizacyjne oraz finansowe wsparcie swojej działalności literackiej w roku bieżącym i latach następnych.

Istnieje możliwość spotkania się z Państwem zbiorowo lub indywidualnie w następujących terminach:

-  21.01.2017 (sobota) w Biurze TMZM w obiekcie Jadernówka w godz. 10.30- 12.00;
-  28.01.2017 (sobota) w Biurze TMZM w obiekcie Jadernówka w godz. 10.30- 12.00;
- w każdy inny dzień w Biurze TMZM po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu spotkania /  tel. 606 991947 /.

Na spotkaniu z Państwem upoważnieni przez Zarząd TMZM:  Prezes Zarządu – Janusz Chojecki  oraz Wiceprezes Zarządu – Zbigniew Wicherski,  będą gotowi odpowiedzieć Państwu na zadane przez Państwo pytanie, a ich odpowiedzi oparte będą wyłącznie na  udokumentowanych faktach.

Wyrażamy nadzieję, iż skorzystacie Państwo z możliwości spotkania, gdyż w jego trakcie, poznacie Państwo fakty i dokumenty dotyczące wieloletniej działalności Grupy Literackiej Słowo przy TMZM.

Mielec, 19-01-2017

Z wyrazami szacunku i poważania,

Janusz Chojecki, Prezes Zarządu TMZM
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 606 991 947

Zbigniew Wicherski, Wiceprezes Zarządu TMZM
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Pobierz  >> Deklaracja kontynuacji przynależności do Grupy Literackiej „Słowo” przy TMZM im. Władysława Szafera <<


 

 

Please publish modules in offcanvas position.