1.Organizatorem konkursu jest Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im Wacława Skarbimira Laskowskiego w Grójcu.
2.Konkurs jest skierowany do autorów nie zrzeszonych w Związku Literatów Polskich ani Stowarzyszeniu Pisarzy Polskich. Celem konkursu jest inspirowanie do aktywności twórczej, promowanie talentów literackich, popularyzacja amatorskiej twórczości poetyckiej.

Regulamin  V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego – Mielec 2015 Na skrzydłach Ikara pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Poręby.

 

1. Organizatorami konkursu są: Miejska Biblioteka Publiczna Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, Klub Miłośników Lotnictwa przy Towarzystwie Miłośników Ziemi Mieleckiej oraz organizacje pozarządowe promujące tradycje lotnicze w Mielcu.

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Miłośników Lotnictwa w Mielcu zapraszają do udziału w konkursie literackim Lotnicze wspomnienia moich najbliższych 2014. Niezmiernie miło nam poinformować, że tegoroczną III już edycję konkursu swoim patronatem objął Prezes Zarządu Polskich Zakładów Lotniczych a Sikorsky Company w Mielcu Pan Janusz Zakręcki.

Do 30 maja 2014 roku można dostarczać prace na konkurs Lotnicze wspomnienia moich najbliższych. Prace literackie prosimy składać w Wypożyczalni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej przy ul. Kusocińskiego 2.

Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego ogłoszonego z okazji "Spotkania Lotniczych Pokoleń – Mielec 2014" Na skrzydłach Ikara.

Przypominamy, że do 30 maja 2014 roku przyjmowane są prace literackie w konkursie Na skrzydłach Ikara. Prace należy nadsyłać lub dostarczyć osobiście do Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK przy ul. Kusocińskiego 2 do Wypożyczalni Literatury Pięknej.

Za praszamy do udziału w powiatowej imprezie pn. „INSPIRACJE XXL” organizowaną po raz czwarty przez Gminny Ośrodek Kultury w Czerminie we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Mielcu. W/w przedsięwzięcie ma charakter imprezy plenerowej, z wolnym wstępem dla wszystkich i odbędzie się w niedzielę 26 maja 2013r. na Placu Amfiteatralnym w Czerminie.

Please publish modules in offcanvas position.